Kolekcje Zuperzozial wykonane sa z myślą o przyszłości i przeznaczone nie tylko dla maluchów ale również do powszechnego stosowania.
Głównym założeniem ZUPERZOZIAL było wyprodukowanie materiałów zgodnych z naturą - prostych i zarazem eleganckich.Do wytworzenia kolekcji wykorzystano proekologiczne materiały, które są znacznie bardziej niż funkcjonalne - są trwałe i stylowe.
 
Seria produktów składa sie z 2 grup:
1. Zuperzozial Just Sugar Collection
2. Zuperzozial Raw Earth Collection
 
Zuperzozial Raw Earth Collection
Trwałe produkty z surową strukturą, to jest kolecja Zuperzozial Raw Earth! Raw Earth jest zrobiona z naturalnych materiałów takich jak babmus czy kukurydza, ma ziemisty wygląd i jest w 100% biodegradowalna. Raw Earth pokazuje, że świadome życie może być radosne i trendy. Dzięki różnorodności kolorów zastawa może być łączona w niekończące sie zestawy kolorystyczne, aby dopasować się do gustu każdego odiorcy. Uczta dla oczu, a.... i mozna myc w zmywarce.
 
Zuperzozial Sugar Collection
Nie jesteś z cukru, czyż nie? Tak, jestem! Dokładniej, z cukru uzyskanego z roślin. Tego, który tworzy PLA (polikwas mlekowy) - plastik, lecz w 100% biodegradowalny i w 100% naturalny.Świeża, kolorowa kolekcja, która jest zrównoważona i przyjazna dla środowiska. Możesz się tego nie spodziewać, ale... Po Prostu Cukier [Just Suger] nadaje sie do mikrofalówki i zmywarki.
 
Zuperzozial jest znaną w Europie a w szczególnosci w Holandii marką, czego dowodem moga byc liczne publikacje w czasopismach europejskich.

Kolejność:

Sellingo.pl