Podobnie jak większość matek, Anna Wetterlin założycielka Moccis, ma aktywne dzieci, które lubią biegać, grać i ciężko im usiedzieć w miejscu. I, jak wszystkie dzieci upadają, ślizgają się na śliskich nawierzchniach i przedziurawiają kolejną parę skarpet.
Pewnego dnia, Anna przypomniała sobie o kapciach, które w dzieciństwie sama nosiła. Było to połączenie skarpety i kapci w jednym - skarpety, które miały miękkie skórzane podeszwy, zabezpieczające przed poślizgiem i upadkiem.

Wzorując się na tych z przeszłości, Anna stworzyć własne. Były one modne, zabawne i kolorowe. Tworząc je Anna inspirowała się zainteresowaniami swoich dzieci - od pingwinów i dinozaurów poprzez księżniczki aż do żołnierzy. Tak właśnie zrodził się Moccis.
Kapcie posiadają skórzaną podeszwę, którą można czyścić a do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały. Skarpeta jest na tyle elastyczna, że ​​zapewnia zachowanie kształtu oraz nie zsuwa się z nóg. Bardzo szybko Moccis zaczęło się cieszyć popularnością, także wśród celebrytów. Ich fanami są m.in.: Victoria Beckham, Gordon Ramsey, JAmie Oliver, Sienna Miller czy Rita Ora.
Sellingo.pl